Wyposażenie kabiny kierowcy
Atego

Wyposażenie kabiny kierowcy

Relaks i koncentracja podczas pracy.

Zarówno na pierwszy rzut oka, jak i po dokładnej analizie ‒ kabiny kierowcy Atego spełniają wszelkie wymogi budowlanych branż pomocniczych. Oferują dopracowaną ergonomiczność, wysoki komfort jazdy i pracy oraz wiele praktycznych rozwiązań szczegółowych.

Kabina typu S oraz kabina typu S z wydłużoną o 180 mm ścianą tylną wyróżniają się kompaktowymi wymiarami zewnętrznymi oraz dużą ilością miejsca w środku. Nadzwyczaj wysoki komfort pracy i jazdy zapewniają ponadto atrakcyjna stylistyka wnętrza, wysoka jakość jego wykończenia, a także wiele praktycznych detali i elementów wyposażenia.

Zestawienie korzyści.

  • Kabina typu S oraz kabina typu S z wydłużoną o 180 mm ścianą tylną w celu zapewnienia doskonałego przygotowania do zadań w budowlanych branżach pomocniczych
  • Ergonomicznie zaprojektowane miejsce pracy kierowcy
  • Trzy różne warianty kokpitu dostosowane do rodzaju eksploatacji
  • Automatyczny system przełączania biegów PowerShift 3 zwiększający przyjazność obsługi; dostępny manualny system przełączania biegów
  • Czytelna zintegrowana tablica wskaźników z kolorowym wyświetlaczem TFT 12,7 cm i funkcją wideo oraz przygotowaniem do montażu kamery cofania51
  • Intuicyjnie obsługiwana kierownica wielofunkcyjna
  • Różne radia, na życzenie złącze multimedialne lub radio cyfrowe z Digital Audio Broadcasting (DAB+)3032.
  • Złącze USB-C do wygodnego ładowania smartfona3031.
  • Bogata oferta szerokich, wygodnych foteli o szerokim zakresie regulacji ustawień
  • Większy komfort dzięki czujnikowi deszczu i oświetlenia

Aby zapewnić kierowcy z jednej strony odprężenie, a z drugiej właściwą koncentrację przy pracy, wyposażamy Atego w trzy różne warianty kokpitu dostosowane do rodzaju eksploatacji. 5-calowa zintegrowana tablica wskaźników zapewnia szybką, kompleksową i przejrzystą prezentację wszystkich ważnych informacji wraz z funkcją wideo – na przykład do korzystania z kamery cofania51.

Classic Cockpit Atego z licznymi schowkami i półkami jest znakomicie przystosowany do eksploatacji w budowlanych branżach pomocniczych. Wszystkie elementy są rozmieszczone ergonomicznie, w zasięgu ręki kierowcy.

Wszystkie fotele wyróżniają się wysokim komfortem siedzenia. Elementy obsługowe rozmieszczono intuicyjnie, siedziska są szczególnie szerokie, a zakres regulacji bardzo duży – w kierunku wzdłużnym wynosi on aż 200 mm, a w pionie 100 mm.

Atego wyposażony jest standardowo w amortyzowany, standardowy fotel kierowcy. Amortyzowany pneumatycznie fotel wyróżnia się wysokim komfortem, wieloma możliwościami regulacji i obiciem wykonanym z tkaniny płaskiej. Jeszcze wyższy komfort zapewniają dostępne na życzenie komfortowy fotel amortyzowany i klimatyzowany fotel amortyzowany.

Content cab equipment 01

Komfortowy fotel amortyzowany. Dostępny jako wyposażenie dodatkowe amortyzowany komfortowy fotel kierowcy pozwala na indywidualne regulacje i oferuje bardzo ergonomiczne warunki i wysoki poziom komfortu. To również zasługa zintegrowanego ogrzewania fotela.

W górę