Kabina kierowcy, wyposażenie
Atego

Kabina kierowcy, wyposażenie

Wysoka funkcjonalność dzięki uniwersalnemu wyposażeniu.

Zarówno na pierwszy rzut oka, jak i po dokładnej analizie ‒ cztery kabiny kierowcy Atego pokazują, od czego zależy sukces w lekkim transporcie dystrybucyjnym: oferują trzy warianty kokpitu, dopracowaną ergonomiczność, wysoki komfort jazdy i pracy oraz wiele praktycznych rozwiązań szczegółowych.

Atego oferuje Państwu wiele praktycznych i zwiększających komfort funkcji. Należy do nich na przykład komfortowa funkcja impulsowego włączania kierunkowskazów, sygnał ostrzegawczy dla hamulca postojowego i świateł, obsługa tempomatu za pomocą przycisków na kierownicy wielofunkcyjnej czy też oświetlenie Follow-me-Home. Podsumowując: wprowadzono wiele rozwiązań zwiększających przyjazność pojazdu w codziennej pracy.

Zestawienie korzyści.

  • Cztery kabiny kierowcy i trzy warianty kokpitu w celu zapewnienia doskonałej optymalizacji eksploatacyjnej
  • Ergonomicznie zaprojektowane miejsce pracy z czytelną zintegrowaną tablicą wskaźników i kierownicą wielofunkcyjną
  • Automatyczny system przełączania biegów PowerShift 3 lub manualny mechanizm zmiany biegów
  • Bogata oferta szerokich, wygodnych foteli o szerokim zakresie regulacji ustawień
  • Układ ogrzewania i wentylacji z regulacją powietrzną, na życzenie klimatyzacja i dodatkowe ogrzewanie powietrzne
  • Rozbudowany system półek i schowków
  • Dostępne na życzenie różne typy radia oraz interfejs multimedialny
  • Opcjonalne radio cyfrowe z Digital Audio Broadcasting (DAB+)3032.
  • Złącze USB-C do wygodnego ładowania smartfona3031.
  • Komfortowe łóżka w kabinie typu L ClassicSpace i BigSpace

Wysoki poziom optymalizacji eksploatacyjnej w Atego gwarantują także zróżnicowane warianty kokpitu. Wszystkie trzy odznaczają się ergonomicznym rozmieszczeniem wszystkich elementów obsługowych oraz praktycznymi półkami i schowkami.

Content cab equipment 01

Classic Cockpit. Ten wariant kokpitu z wieloma schowkami jest doskonale dostosowany do eksploatacji w transporcie dystrybucyjnym.

Wszystkie elementy są rozmieszczone ergonomicznie, w zasięgu ręki kierowcy. Miękkie powierzchnie zapewniają szlachetną atmosferę. Automatyczny system przełączania biegów PowerShift 3 obsługuje się wygodnie za pomocą prawej dźwigni na kolumnie kierownicy. W Atego z manualnym systemem przełączania biegów dźwignię zmiany biegów zintegrowano w desce rozdzielczej. Do wyposażenia należą popielniczka (przenośna w przypadku ręcznego systemu przełączania biegów) oraz zapalniczka, która może służyć również jako gniazdo wtykowe. Kolejne gniazdka zasilające w module środkowym są dostępne na życzenie.

W tym przestronnym kokpicie, dostępnym na życzenie, wysunięta półka pod deską rozdzielczą zapewnia dodatkową przestrzeń na drobiazgi. Dzięki temu także na dłuższych trasach wszystko znajdzie swoje miejsce. Wszystkie elementy obsługowe są rozmieszczone ergonomicznie, w zasięgu ręki kierowcy. Miękkie powierzchnie zapewniają szlachetną atmosferę. Dzięki temu praca i jazda są po prostu przyjemniejsze.

Od uchwytu na kubki w zasięgu ręki kierowcy po gniazdo: W kokpicie standardowym64 wszystkie elementy mają uprzyjemniać i ułatwiać pracę kierowcy.

Spokojna praca i pełna koncentracja – miejsce pracy w Atego zachwyca od samego początku. Od wygodnych foteli, poprzez kierownicę wielofunkcyjną i komputer pokładowy z wbudowaną funkcją kontroli przedwyjazdowej, po ergonomiczne rozmieszczenie wszystkich półek i schowków oraz elementów obsługowych.

Wszystkie fotele wyróżniają się wysokim komfortem siedzenia. Elementy obsługowe rozmieszczono intuicyjnie, siedziska są szczególnie szerokie, a zakres regulacji bardzo duży – w kierunku wzdłużnym wynosi on aż 200 mm, a w pionie 100 mm.

Fotel kierowcy amortyzowany, standardowy.
Amortyzowany pneumatycznie fotel wyróżnia się wysokim komfortem, wieloma możliwościami regulacji i obiciem wykonanym z tkaniny płaskiej.

Klimatyzowany fotel amortyzowany.
Dostępny opcjonalnie, amortyzowany pneumatycznie, klimatyzowany fotel kierowcy zapewnia przyjemny klimat i wysoki komfort.

Content cab equipment 05

Komfortowy fotel amortyzowany. Dostępny jako wyposażenie dodatkowe amortyzowany komfortowy fotel kierowcy pozwala na indywidualne regulacje i oferuje bardzo ergonomiczne warunki i wysoki poziom komfortu. To również zasługa zintegrowanego ogrzewania fotela.

Przekonaj się na własnej skórze o komforcie pracy i jazdy Atego. Znajdź dealera w swojej okolicy i zasięgnij niezobowiązującej porady.

Content finance 07
W górę